podcasty

Przejrzyj wszystkie

Sygnet logotypu Estrada Poznańska Zawsze pod ręką na:

najnowsze odcinki

111

Heartstopper

Tym razem Ania z Kubą zastanawiają się, skąd natychmiastowy sukces serialu Heartstopper. Czy to głód reprezentacji nastoletnich osób LGBT+ na małym ekranie? A może nastolatkom znudziła się Euforia? Nasi prowadząca i prowadzący dyskutują o tym, czy bajkowe podejście do poważnych problemów ma faktycznie sens, czy może narobić więcej złego niż dobrego.

69

O przebodźcowaniu i o tym, dlaczego obchodzą nas celebryci

Zastanawialiście się kiedyś, co robi teraz Beyonce? Albo jak ogarnąć instagramowy feed, przez który przebijają się zdjęcia z wojny i propozycje festiwalowego outfitu? Dlaczego tak bardzo interesuje nas to, co ubrały gwiazdy na Met Galę i co dzieje się u Kardashianów? O tym wszystkim i wielu innych wątkach w rozmowie z Waszą ulubioną gościnią: Drag Queen - Twoją Starą!

110

Miasto jest nasze

W najnowszym odcinku Ania z Kubą wkraczają na ulice Baltimore, by porozmawiać o przemocy policyjnej. Wszystko za sprawą fantastycznego miniserialu "Miasto jest nasze", duchowego spadkobiercy kultowego „Prawa ulicy”. Zagłębiają się w szczegóły poszczególnych odcinków. Rozmawiają o kreacjach aktorskich. Dyskutują, co ich zachwyca (a co trochę mniej).

Sygnet logotypu Estrada Poznańska ONLINE!

Duet YOUTH NOVELS wystąpi w Poznaniu już 27 maja! Posłuchajcie premierowych utworów z epki BLUE w Scenie na Piętrze! Bilety w sprzedaży na stronie bilety24.pl.