podcasty

Zawsze pod ręką na:

najnowsze odcinki

69

Nowy sezon Teda Lasso

Najnowszy odcinek zaczynamy od gorących newsów popkulturowych. Sieć obiegł trailer do najnowszego sezonu „Dextera”. Mamy też pierwsze zdjęcia do polskiego "The Office". Dodatkowo Netflix ogłosił rozpoczęcie produkcji serialu live-action „Pokemon”. Następnie (13:48) skupiamy się na serialu "Ted Lasso", czyli hicie z Jasonem Sudeikisem od Apple TV+, który powraca z nowym sezonem. Czy nowe odcinki są równie dobre jak poprzednie, które pokochali_ły widzowie_dzki na całym świecie? Na koniec mamy dla was ekstra polecajki streamingowe.

68

Ten z Kasprem Bajonem i serialem Złap i ukręć łeb

Zaczynamy od serialu dokumentalnego Ronana Farrowa „Złap i ukręć łeb”, który nawiązując do jego książki i podcastu opowiada o ujawnieniu największego skandalu Hollywood ostatnich lat, czyli przestępstw i napaści seksualnych Harvey’a Weinsteina. Następnie (15:25) dołącza do nas scenarzysta Rojst’97 Kasper Bajon. Rozmawiamy o tym, jak pisze się serial kryminalny w Polsce, i którą z postaci Rojsta pisało mu się najtrudniej.

44

Bohaterzy drugiego planu – Quincy Jones, Ludwig Göransson

Cykl o artystach, kompozytorach i producentach pracujących dla wielkich gwiazd.

ONLINE!

Lato z Estradą 2021 - działamy do 12 września na 9 poznańskich osiedlach. Tematem przewodnim Lata z Estradą, czyli cyklu bezpłatnych familijnych wydarzeń plenerowych jest ponownie Kultura w klimacie.