ogłaszamy!

 

Miasto Poznań i Estrada Poznańska zapraszają na trzy muzyczne wieczory, które wypełnią listopadowy kalendarz najlepszymi polskimi koncertami.

Estrada Poznańska od grudnia 2020 roku, co dwa tygodnie prezentowała w sieci kolejne odsłony cyklu Estrada Live.  W klimatycznych sesjach na żywo wystąpiło 26 artystek i artystów prezentując 48 utworów często w zupełnie nowych aranżacjach. Teraz zapraszamy na spotkania na żywo w ramach ESTRADA LIVE FESTIVAL.

Widzimy się we trzy kolejne czwartki, 4., 11. i 18. listopada w poznańskim klubie TAMA, zawsze o godzinie 20:00. Zagrają m.in. MROZU, PALUCH, MELA KOTELUK czy MUCHY ze specjalnym koncertem z zaproszonymi gośćmi, w tym Katarzyną Nosowską i Janem Borysewiczem. Bilety dzienne kosztują TYLKO 79 złotych.

  1. listopada w cenie biletu dziennego zapraszamy na aż trzy koncerty. Wystąpią MIĘTHA*, MELA KOTELUK & KWADROFONIK oraz MROZU. Usłyszymy najnowsze projekty artystów oraz największe hity.

      19.00 - Otwarcie drzwi

      20.00 - Mela Koteluk & Kwadrofonik „Astronomia poety. Baczyński.”

      21.30 - Miętha

      23.00 - Mrozu

  1. listopada w ramach biletu dziennego również trzy koncerty: Na scenie pojawią się: DONGURALESKO, DWA SŁAWY i PALUCH.

     19.00 - Otwarcie drzwi

     20.00 donGURALesko

     21.15 DWA SŁAWY

     22.30 PALUCH

listopada zapraszamy na wydarzenie specjalne. Zaczynamy koncertem formacji SORRY BOYS. Następnie na scenie pojawią się Muchy w specjalnym koncercie MUCHY I GOŚCIE promującym album Szaroróżowe. W wydarzeniu udział wezmą zaproszone artystki i artyści, w tym Katarzyna Nosowska, Jan Borysewicz, Bela Komoszyńska,  Monika. Borzym, Zbigniew Krzywański, Paweł Krawczyk, Michał Kmieciak, Michał Szturomski.  

     19:00 Otwarcie drzwi

     19:30 Support: Michał Madajczyk

     20:15 Sorry Boys

     22:00 Muchy i goście

W przerwach między koncertami zapraszamy na transmisje sesji muzycznych Estrada Live, nagranych w rozdzielczości 4K specjalnie dla Estrady Poznańskiej i Miasta Poznań.

Bilety dzienne kosztują TYLKO 79 złotych i można je kupić na portalu bilety24.pl oraz stacjonarnie w Poznaniu w Kinie Muza. Ilość miejsc ograniczona. Pierwsza pula biletów trafia do sprzedaży 12 października 2021 roku.

Wejście na teren wydarzenia możliwe będzie od godziny 19:00.

WAŻNE:

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Zgoda powinna zawierać dane uczestnika wraz z numerem PESEL jego, jak i opiekuna/ rodzica. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących obowiązującego reżimu sanitarnego.

 

LINE UP

04.11.2021 /czw/ godz. 20:00

MIĘTHA
MELA KOTELUK & KWADROFONIK
MROZU

11.11.2021 /czw/ godz. 20:00

DONGURALESKO
DWA SŁAWY
PALUCH

18.11.2021 /czw/ godz. 20:00

SORRY BOYS

MUCHY I GOŚCIE: KATARZYNA NOSOWSKA, JAN BORYSEWICZ, BELA KOMOSZYŃSKA i inni.

 

BILETY: 79 złotych dostępne na bilety24.pl i w Kinie Muza.

Organizator wydarzenia: Miasto Poznań i Estrada Poznańska.

 

*Zwrotów biletów można dokonywać pod adresem mailowym: kasa@estrada.poznan.pl

 

Pliki

Regulamin ESTRADA LIVE FESTIVAL

Formularz covidowy

Linki

KUP BILET

 

Przedstawiamy opowiadania z cyklu Dzieciaki na Piętrze - „MAGICZNE DUKATY” Patrycjusza Tomaszewskiego, które specjalnie dla nas przeczytała Krystyna Czubówna!

W ramach nowego sezonu Dzieciaków na Piętrze, który zainaugurowaliśmy premierowym przedstawieniem teatru Fabryka Kultury "Trzy wesołe krasnoludki" zaplanowaliśmy także słuchowiska. Zapraszamy na premierę pierwszego z nich. Zaczynamy od bajki "Magiczne dukaty", która rozgrywa się na poznańskim Starym Rynku.

Familijne słuchowiska powstały specjalnie dla Estrady Poznańskiej. Wśród twórców, którzy napisali dla nas teksty są m.in. laureatka Paszportu Polityki Dominika Słowik, Malina Prześluga, Ewa Karwan-Jastrzębska, Justyna Drzewicka, Grzegorz Gajek czy Kuba Wojtaszczyk. Opowiadania czytają Krystyna Czubówna i Grzegorz Drojewski.

W każdym miesiącu odkryjecie nowe przygody, nowe bohaterki i nowych bohaterów, którzy będą towarzyszyli Wam na wszystkich serwisach stremingowych.Odnośniki do nich znajdziecie w naszej onlinowej bibliotece, w zakładce SŁUCHOWISKA[KLIK].

 

Patrycjusz Tomaszewski jest autorem “Przygód Henia Humbaka”, przetłumaczył na język polski wszystkie książkowe przygody Minionków oraz m.in. książkę z kanonu DC “Supergirl w Super Hero High”.

Cieszy nas ogromnie nominacja Dyrektor Estrady Poznańskiej - Małgorzaty Kempy w kategorii Człowieka Kultury ogłoszonej przez kultura.poznan.pl. Uzasadnienie w pełni oddaje szeroki zakres działań naszej instytucji:
"Za rozpoznawalną zmianę charakteru prowadzonej instytucji i sukcesywne kreowanie wszechstronnych wydarzeń kulturalnych w czasie pandemii i poza nią.
Za różnorodną i jednocześnie spójną ofertę kulturalną, uwzględniającą zarówno najmłodszych, jak i pełnoletnich odbiorców. Za wyjście z kulturą na poznańskie fyrtle i udowodnienie poznaniakom, że wartościowe spotkania, spektakle czy koncerty dzieją się nie tylko w centrum miast, a w kulturze można uczestniczyć również i tuż za rogiem, niemalże "w kapciach".
Wreszcie - last but not least - za wzorcowe działania w internecie, mogące służyć za przykład dla twórców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kulturą w sieci." kultura.poznan.pl
Głosowanie trwa do 30 września 2021. Swój głos można oddać tu: KLIK

Wyczekiwane spotkania teatralne dla najmłodszych widzów_ek powracają. Zapraszamy do poznańskiej Sceny na Piętrze, w której gościć będziemy grupy teatralne doskonale znane z naszego repertuaru, ale także i nowe. Nie zabraknie też przedstawień premierowych. 

Program jesienno-zimowego sezonu Dzieciaków na Piętrze zaprezentujemy w formule hybrydowej. Oznacza to, że prócz spotkań w Scenie na Piętrze zaplanowaliśmy premiery słuchowisk, które będą doskonałą rozrywką na długie jesienne wieczory dla całej rodziny.

Z ogromną radością rozpoczynamy kolejny sezon cyklu Dzieciaki na Piętrze. Zaprosiliśmy znane już publiczności i bardzo lubiane teatry, ale też zupełnie nowych wykonawców. Oprócz przedstawień niezmiennie bawiących i pobudzających wyobraźnię zaproponujemy również wydarzenie muzyczne z pięknymi utworami o emocjach.

Pojawią się kolejne niespodzianki w naszej biblioteczce słuchowisk, aby każde dziecko w dowolnym momencie i miejscu mogło przenieść się do magicznego świata fantazji - opowiada koordynatorka cyklu Ewa Kroma.

Identyfikację wizualną do nowego sezonu przygotowała tworząca w Poznaniu ilustratorka i projektantka graficzna - Martyna Wilner. 

Pewien czas temu miałam okazję stworzyć identyfikację wizualną do projektu z serii "Dzieciaki na piętrze". I przyznam, że była to współpraca idealna! Dałam się totalnie ponieść swojej wyobraźni, tworząc ilustrację kosmosu, w którym jamniki, lizaki i lody nie są czymś dziwnym. W pracy nad projektem towarzyszyła mi ciemna noc i dźwięki muzyki, które w doskonały sposób pozwoliły mi się przenieść w odległe galaktyki!

Martyna Wilner
Ukończyła grafikę warsztatową na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz ekonomię menedżerską na Uniwersytecie Ekonomicznym. Współzałożycielka studia graficznego Stwory Studio.
W swoich ilustracjach inspiruje się przede wszystkim małymi i dużymi podróżami oraz naturą, którą otacza się w swoim mikroświecie – mieszkaniu na poznańskich Jeżycach. Fascynuje ją pęd miasta, ale spokoju szuka z dala od zgiełku. Wszędzie tam, gdzie można dojechać rowerem.

 

PROGRAM 18 MDAG W KINIE MUZA

Tegoroczny program festiwalu to aż 15 sekcji tematycznych, w których pokażemy najlepsze kino dokumentalne.

Program ułożony pod kątem sekcji filmowych znajdziecie tu: KLIK
Listę filmów znajdzie tu: KLIK
Informacje o biletach, programie i wydarzeniach towarzyszących festiwalowi znajdują się tu: KLIK

Millennium Docs Against Gravity osiąga pełnoletność! Część kinowa 18. edycji festiwalu, który w zeszłym roku stał się największym polskim wydarzeniem filmowym, odbędzie się w dniach 3 - 12 września! Zwyczajowo oprócz niezapomnianych seansów nie zabraknie wyjątkowych spotkań z twórcami i bohaterami filmów oraz debat wokół ważnych tematów zaprezentowanych w filmach. To doskonała okazja, żeby zobaczyć premierowo w Polsce najnowsze osiągnięcia kina dokumentalnego najwyższej próby z całego świata!

Chcemy, żeby festiwal niósł nadzieję, że społeczna solidarność, której jesteśmy świadkami obecnie, może zostać z nami na dłużej. Wiele filmów prezentowanych w programie 18. Millennium Docs Against Gravity dotyczy aktywizmu i wzywa do działania na rzecz lepszego, równego i ekologicznego świata.

W tym roku szczególną uwagę poświęcamy filmom, które pokazują ludzi aktywnie działających na rzecz ekologii, praw człowieka oraz warunków pracy. Protestują przeciwko niszczeniu planety, jak Greta Thunberg, bohaterka filmy otwarcia festiwalu Jestem Greta (reż. Nathan Grossman) albo starają się odnaleźć źródło społecznej nierówności, badając działanie współczesnych olbrzymich korporacji, jak twórcy filmu Nowa korporacja (reż. Jennifer Abott,  Joel Bakan), kontynuacji hitu naszego festiwalu - Korporacji z 2003 roku. Świat młodych aktywistów pokazuje film Drogie dzieci przyszłości (reż. Franz Böhm), w którym spotykamy dzieciaki z całego świata walczące o kluczowe dla nich sprawy.  W filmie Odwaga (reż. Aliaksei Paluyan) podążamy z kolei za grupą artystów z białoruskiego teatru, którzy po wyborach występują przeciwko reżimowi Aleksandra Łukaszenki.

 

W czasie 18. edycji festiwalu zaprezentujemy kilka nowych sekcji. Alfabet protestu, czyli filmy pokazujące, że wystarczy wykonać pierwszy krok, aby zrobić coś pożytecznego dla społeczeństwa i planety. Kryminalne zagadki MDAG - filmy, w których dążenie do odkrycia prawdy usłane jest przygodami jak z rasowego thrillera! Wśród nich znalazł się nominowany w tym roku do Oscara film Śledztwo w domu spokojnej starości (reż. Maite Alberti). Sekcja Życie w czasach pandemii będzie składała się z filmów młodych, polskich twórców. Te tytuły udowadniają, że lockdown wzmaga kreatywność - po kamerę (choćby w smartfonie) sięgają zwykłe osoby, którym zależy na dokumentowaniu tej jakże dziwne rzeczywistości. W tej sekcji na szczególną uwagę zasługuj film Polaków portret własny (tw. Maciej Białoruski, Jakub Drobczyński, Jakub Rados), pokazujący cały przekrój naszego społeczeństwa, które musiało poradzić sobie z wirusem samotności w czasie izolacji. W daleką podróż widzowie wyruszą za sprawą filmów w sekcji Oblicza Ameryki Łacińskiej. To filmy z krajów, o których jest głośno (Chile czy Wenezuela), jak i opowieści o rzadziej uczęszczanych zakątkach, jak Paragwaj. Wyłania się z nich obraz słonecznego kontynentu o skomplikowanej przeszłości - i równie skomplikowanej teraźniejszości.

 

 

W programie festiwalu nie zabraknie także filmów wybitnych twórców oraz hitów największych festiwali. Gianfranco Rosi wraca z filmem Notturno, porażającym obrazem terenów ogarniętych wojną na Bliskim Wschodzie. Vitaly Mansky odwiedza z kolei w filmie Gorbaczow. Raj Michaiła Gorbaczowa w jego rezydencji, żeby porozmawiać o przemianach Rosji od czasów upadku ZSRR oraz odrzuceniu i samotności, jakie obecnie odczuwa ostatni przywódca Związku Radzieckiego. Na festiwalu zostanie zaprezentowany także nagrodzony w Sundance film Przeżyć (reż. Jonas Poher Rasmussen) - porównywany do kultowego Walca z Bashirem animowany portret chłopaka, który ucieka ze swoją rodziną z Afganistanu przez Rosję aż do Skandynawii, po drodze mierząc się nie tylko z ciężarem bycia uchodźcą, ale także nieakceptowaną w jego kulturze homoseksualnością.

 

Po raz kolejny na festiwalu zostanie wręczona Nagroda za Najlepszy Debiut oraz zostanie zorganizowany Konkurs Polski. Wśród czternastu filmów, które powalczą o tytuł Najlepszego Filmu Polskiego, znalazły się najnowsze produkcje znanych reżyserów - Rafael Lewandowski w filmie Herbert. Barbarzyńca w ogrodzie pokazuje w zupełnie nowym świetle życie wybitnego polskiego poety, za to Paweł Łoziński zagaduje ludzi przechodzących pod jego balkonem na Saskiej Kępie w Filmie balkonowym (premiera światowa na festiwalu w Locarno), tworząc niezwykłą, intymną i wciągającą opowieść o naszym społeczeństwie.

Festiwal będzie fascynującą podróżą nie tylko dookoła świata, ale także przez wiele ważnych tematów - od ekologii, przez politykę, dziennikarstwo niezależne, prawa człowieka, sztukę (także awangardową), popkulturę oraz relacje rodzinne. Bądźcie z nami!

WAŻNE!

Sprzedaż biletów i karnetów rusza 19. sierpnia na stronie bilety24.pl oraz w kasie Kina Muza. 

Szczegółowy program dedykowany poznańskiej edycji festiwalu znajduje się tu: KLIK

Niezwykle miło nam poinformować, że wyczekiwane "Przygody Henia Humbaka" wracają w wersji drukowanej. 

Książeczkę z wycinankami można już otrzymać bezpłatnie w:

  • Bibliotece Raczyńskich i jej filiach
  • miejskich punktach informacyjnych: CIR (ul. Wszystkich Świętych 1), CIK (Ratajczaka 44), PLOT (St. Rynek 59/60).

O książeczce:
Ciekawski świata Heniu Humbak odłącza się od mamy podczas migracji na północ. Wieloryb gubi się i trafia do Morza Bałtyckiego. Co połączy go z Poznaniem? Czy podejrzliwe rybitwy, foka gaduła i komentująca wszystko mopsiczka pomogą odnaleźć mu drogę do domu? Przed Heniem największa przygoda życia.

Autorką ilustracji jest Kasia Smoczyńska, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ilustratorka mody i graficzka, a po godzinach autorka Psa Parówki — jej rysunkowego alter ego.
Jedną z bohaterek książki jest mopsiczka Linda, która na co dzień biega po estradowych korytarzach #dogfriendly i gości na naszych zdjęciach oraz relacjach w social mediach.

Przypominamy, że "Przygody Henia Humbaka" dostępne są również w formie audiobooka. Czyta Krystyna Czubówna. Można go posłuchać za darmo korzystając z platform Youtube, Spotify, Soundcloud, Podigee i Apple Podcast. Odnośniki do wszystkich kanałów znajdziecie w zakładce SŁUCHOWISKA [ KLIK ]

 

Dobra Strona Kultury. Trwa letnia kampania promująca działania Estrady realizowane w sieci oraz w mieście. Jej głosem została ponownie Krystyna Czubówna. 

„Bardzo zależało mi, by pokazać, ile rzeczy udało nam się wyprodukować w tym trudnym czasie. Przez ostatnie 15 miesięcy stworzyliśmy bezpłatną multimedialną bibliotekę opiniotwórczych, kulturalnych treści. To już ponad 10 000 minut. Wyprodukowaliśmy także 9 teledysków.” mówi Małgorzata Kempa – dyrektorka Estrady Poznańskiej

„Tworzymy treści, z których odbiorczynie i odbiorcy mogą korzystać gdzie chcą i jak chcą. Dziś słucha ich już ponad 50 000 osób. To bardzo cieszy.”

Kampania ukazuje, ile treści można już znaleźć na stronie instytucji. To m.in. 250 odcinków kulturalnych podcastów, w tym podcast „Nikt nas nie pytał, ale i tak się wypowiemy”, który Vogule Poland zaliczyło do swoich ulubionych polskich podcastów. 15 słuchowisk dla małych i dużych, 16 muzycznych sesji na żywo, 10 duetów muzycznych, 9 teledysków nawiązujących do Poznania czy 7 darmowych ebooków zawierających wierszyki, opowiadania i twórcze zagadki.

W zrealizowanych projektach Estrady Poznańskiej udział wzięli m.in. laureatka Paszportu Polityki Dominika Słowik, Małgorzata Ostrowska, Jarecki, Michał Wiraszko, Michał Kowalonek, Areta Szpura, Adi Nowak, Bloki, Rebeka, Swiernalis, Malina Prześluga, Kuba Kapral, Ania Rusowicz, Marika, Wczasy, Kev Fox, Michał Kmieciak, Eliza Piotrowska, Kuba Wojtaszczyk, DonGURALesko, Justyna Bednarek czy Patrick The Pan.

Druga część kampanii skupia się na zaproszeniu na wydarzenia organizowane na żywo – Lato z Estradą oraz kwalifikującego od Oscara® ANIMATORA. 

„Naszą największą radością są spotkania na żywo z publicznością. Przed nami ponad 60. wydarzeń Lata z Estradą, które potrwają przez całe lato na 9 poznańskich osiedlach oraz kwalifikujący do Oscara® ANIMATOR ukazujący najlepsze animacje z całego świata.” – dodaje Małgorzata Kempa

Narratorką całej kampanii jest Krystyna Czubówna. 

 

 

Magdalena Różczka w podkaście „Nie spać słuchać”. Aktorka dołączyła do prowadzących podcast o serialach i popkulturze, Patrycjusza Tomaszewskiego i Kuby Wojtaszczyka, by porozmawiać o roli Anny Jass w serialu Netflixa Rojst ’97.

„To najmocniejsza i najciekawsze postać, jaką przyszło mi grać” - wyjawiła aktorka.

Różczka opowiada o niuansach, które pomogły zbudować jej bohaterkę. „Pewnym kolorem dla Anny Jass są jej korzenie i pochodzenie, jej karnacja, wstążka we włosach, miłość do pająków, karty. Ona spogląda na ludzi i widzi więcej, niż by chciała. Kolejnym kolorem były jej relacje z rodzicami.”

Aktorka zauważa, że miała niełatwe zadanie zagrania policjantki tak, by „z jednej strony nie wchodzić w buty mężczyzn, a z drugiej nie tworzyć wizerunku z męskich snów erotycznych.”

Podczas rozmowy Różczka ujawnia także, że zdaje sobie sprawę jak ważną, reprezentatywną postacią jest nieheteronormatywna Anna Jass, oraz że początkowo bardzo bała się grać w projektach reżyserowanych przez swojego partnera, Jana Holoubka: „Ja się tak strasznie bałam. Już widziałam te nagłówki: świetny serial, wybitny reżyser, tylko jeden błąd obsadowy. Po co on ją wziął?”. 

Magdalena Różczka wyjawia również, co w chwilach zwątpienia powstrzymało ją przed porzuceniem zawodu aktorstwa. Pod koniec rozmowy aktorka i ambasadorka dobrej woli Unicef opowiada, że przy trójce dzieci jedyna możliwość na oglądanie seriali to wizyta w komorze hiperbarycznej. Który serial wciągnął ją tak, że przedłużała sesje w urządzeniu? O tym w rozmowie w podkaście „Nie spać, słuchać”. [KLIK]

Podkast „Nie spać, słuchać” to cotygodniowa dawka seriali i popkultury. W najnowszym, 66. odcinku Patrycjusz Tomaszewski i Kuba Wojtaszczyk recenzują nowy serial od HBO „Biały lotos” oraz rozmawiają z Magdaleną Różdżką o serialu Rojst ’97. 

Kolejne odcinki podkastu pojawiają się na wszystkich platformach w każdą niedzielę. W ostatnich tygodniach w „Nie spać, słuchać” pojawiły się aktorki: Barbara Kurzaj (Jonak), Marysia Sobocińska, Aleksandra Skraba i dziennikarka kulturalna Anna Tatarska. 

18. lipca 2021 roku, w 67. odcinku podkastu prowadzący podsumują pierwsze półrocze 2021 roku i wybiorą najlepsze seriale ostatnich 6 miesięcy.

 

Na nasze zaproszenie poznański streetartowiec Noriaki przygotował nowy miejski mural z okazji rozpoczynającej się 14. edycji Festiwalu ANIMATOR.

Artysta, znany jest z malowania watchera-Pana Peryskopa - jednego z ulicznych symboli Poznania. Postać Watchera zdobi ściany budynków, murów czy tablic. Tym razem Noriaki stworzył pracę, w której nawiązuje do francuskiego filmu niemego "Podróż na księżyc". Ten krótki animowany metraż z 1902 roku wyreżyserował Georges Méliès.

Dzieło Noriakiego jest też swoistym "puszczeniem oka" do motywu księżyca, obecnego w identyfikacji wizualnej ANIMATORA.

Efekty pracy artysty – 5 metrowy księżyc można już podziwiać na jednej ze ścian elewacji Kina Muza przy ulicy św. Marcin 30.

 

 

 

W  sobotę 3 lipca zaczynamy piątą edycję Lata z Estradą. To cykl bezpłatnych plenerowych wydarzeń familijnych, które rozgrywają się na 9 poznańskich osiedlach.

W tym roku Lato z Estradą kontynuuje temat przewodni "Kultura w klimacie". Postanowiliśmy wrócić do jakże ważnego tematu ochrony klimatu i dbania o środowisko naturalne. Bardzo zależy nam na zabawie połączonej z edukacją. Odwiedzamy 9 osiedli, na których zaprezentujemy 33 spektakle, 23 koncerty i 4 seanse plenerowe.

Tworzymy tym samym stałe miejsca spotkań mieszkańców danej dzielnicy, dlatego planujemy działania adresowane do odbiorców z różnych grup wiekowych, odbywające się cyklicznie w te same dni.  Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
Pełny program, w tym w wersji do pobrania i wydrukowania znajduje się na stronie http://latozestrada.poznan.pl

DZIŚ PREMIERA AUDIOBOKA Z KRYSTYNĄ CZUBÓWNĄ.

Ty też możesz uratować planetę - audiobook W związku z piątą edycją Lata z Estradą zapraszamy do wysłuchania ekologicznego przewodnika Arety Szpury "Ty też możesz uratować plantę".

Przygotowaliśmy formę przewodnika, która idealnie sprawdzi się na przykład podczas spacerów na świeżym powietrzu. W audiobooku czytanym przez Krystynę Czubównę usłyszycie sporą dawkę praktycznej wiedzy dotyczącej tego w jaki sposób każda i każdy z nas może poprawić kondycję planety.

Przewodnik tłumaczy efekt cieplarniany, zero waste oraz podpowiada, jak zacząć bycie eko.
Dobrego odsłuchu.

Audiobook jest częścią akcji Pobierz Poczytaj Posłuchaj. Przewodnik Arety Szpury można pobrać za darmo ze strony estrady w formie pdf, mobi i epub oraz posłuchać w formie podcastu.

Ty też możesz uratować planetę - audiobook
Tekst: Areta Szpura
Czyta: Krystyna Czubówna
Produkcja: Miasto Poznań i Estrada Poznańska
Realizacja: Jacek Jabłoński

Linki do odsłuchu audiobooka:
SPOTIFY [KLIK]
PODIGEE [KLIK]
APPLE [KLIK]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Ikona strzałki
Ikona kółka
Ikona okna