ogłaszamy!

Prezentujemy tegoroczną identyfikację kwalifikującego do Oscara® 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR. 

ANIMATOR 2020: czołówka

Przypominamy, że czołówkę kwalifikującego do Oscara® 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR przygotowała polska animatorka – Paulina Ziółkowska, absolwentka animacji na łódzkiej PWSFTviT. Na swoim koncie ma filmy „O Matko!” (2017), "Na zdrowie!" (2018). Obecnie studiuje i tworzy w Berlinie.

Muzykę do czołówki ANIMATORA 2020 skomponował Adam Brzozowski - poznański multiinstrumentalista, kompozytor, współzałożyciel i przez wiele lat członek formacji Snowman.

ZOBACZ CZOŁÓWKĘ:

 

ANIMATOR 2020: plakaty

Na podstawie animacji Pauliny Ziółkowskiej, wyraźną i charakterystyczną identyfikację wizualną festiwalu stworzył poznański projektant graficzny Bartosz Buszkiewicz. W serii plakatów staraliśmy się przekazać historię z czołówki, uwypuklając nietuzinkowe postaci, które widzowie i widzki spotkają na ekranie podczas pokazów festiwalowych ANIMATORA 2020. To zaproszenie do niezwykłego i nieszablonowego świata filmu animowanego. 

PLAKATY MOŻNA POBRAĆ TU: [KLIK]

BEYOND MY WORLD to hasło przyświecające i spajające tegoroczną edycję festiwalu, którego odzwierciedlenie znajduje się w głównej sekcji programowej festiwalu. 

„Pragniemy, by widzki i widzowie festiwalu zastanowili się wspólnie z nami, co by było, gdybyśmy mogli wyjść poza własny światopogląd -jednostkowy, prywatny sposób pojmowania i patrzenia na świat, poza namacalną rzeczywistość tu i teraz. Co odkrylibyśmy gdyby na codzienne rytuały i zwyczaje spojrzeć z zupełnie innej perspektywy? Hasło BEYOND MY WORLD to zachęta do wyjścia poza własny światopogląd, perspektywę, wartości, wiarę, sposób patrzenia i pojmowania świata. Brak umiejętności takiej transcendencji, jest w naszym odczuciu, głównym powodem ludzkiej ignorancji - wobec siebie i natury, a także podstawowym ‘zapalnikiem’ konfliktów zbrojnych, światopoglądowych, kryzysów i rewolucji” - komentuje programer festiwalu ANIMATOR - Filip Kozłowski. 

W ramach sekcji odbędą się pokazy filmów animowanych poruszających tematykę światowych konfliktów, w szczególności izraelsko-palestyńskiego. Nie zabraknie też akcentu związanego z kryzysem klimatycznym.

13. MFFA ANIMATOR | ZAPOWIEDŹ PROGRAMU

Festiwalowi, od początku jego istnienia towarzyszy Międzynarodowy Konkurs Filmów Animowanych, stanowiący z jednej strony okazję dla widzów do zapoznania się z przeglądem najnowszej animacji z całego świata (w konkursie prezentowane jest ok. 60 filmów krótko- i pełnometrażowych wybranych spośród ponad 1000 nadesłanych do selekcji), a z drugiej będący szansą dla twórców – zarówno tych debiutujących, jak i uznanych do zaprezentowania się przed festiwalową publicznością.

W tegorocznym konkursie krótkometrażowym weźmie udział 47 filmów, podzielonych na 6 pokazów tematycznych – m. in. W stronę dzieciństwa, Życie jako śmiertelna choroba, Film jest snem, Przyczajone zło, ukryte dobro.

Selekcję filmów pełnometrażowych ujawnimy wkrótce. 

W programie znajdzie się też kolejna odsłona filmów animowanych pod hasłem KOBIETY MAJĄ GŁOS. Nie zabraknie też animowanych seriali i sekcji ANIMATOR DLA DZIECI. Przedstawimy Wam też blok programowy animacjom aktywnie angażującym odbiorców (animacje interaktywne) i produkcjom animowanym powstającym w oparciu o silniki, środowisko graficzne i techniczne gier komputerowych ANIMACJA INTERAKCJA. GRY WIDEO.

Szczegółowy program 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR pojawi się w pierwszej połowie września.
W tym roku festiwal po raz pierwszy odbędzie się formie hybrydowej - stacjonarnie w poznańskim Kinie Muza oraz online. 

Więcej informacji wkrótce!

Organizatorami MFFA ANIMATOR są Miasto Poznań oraz Estrada Poznańska.

Jan Grarup, duński fotograf to laureat prestiżowych nagród fotograficznych, w tym Eugene’a Smitha, czterokrotnie World Press Photo, UNICEF i Visa D’Or dla Darfuru. ''PHOTOGRAPHER OF WAR'' jest jego psychologicznym portretem. Obserwujemy, jak Grarup mierzy się z nowym wyzwaniem – odpowiedzialną opieką na czwórką dzieci. O filmie i swoich doświadczeniach Jan Grarup opowie osobiście podczas Gali Otwarcia Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity w Poznaniu!

Widzowie Kina Muza będą mogli obejrzeć starannie wyselekcjonowane filmy Konkursu Głównego. W programie poznańskiej edycji festiwalu zaprezentowane zostaną także filmy z Konkursu ''Co Jest Grane 24'' oraz kolejne filmowe pozycje, prezentujące bogactwo filmowych tematów i form ich realizacji w kinie dokumentalnym.

Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity to największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce. W 2019 roku Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity znalazł się na liście 25 Najbardziej Cool Festiwali Filmowych na Świecie według ''MovieMaker Magazine''.
Jest to jedyny festiwal filmowy w Europie, który odbywa się jednocześnie w sześciu różnych miastach (Warszawa, Gdynia, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Poznań – od tego roku).

Program i bilety: kinomuza.pl

W oczekiwaniu na jesienny sezon Dzieciaków na Piętrze, starając się również osłodzić początek nowego roku szkolnego przedstawiamy nową książeczkę dla dzieci. Mamy nadzieję, że intrygująca historia Adasia sprawi Wam wiele radości, a zadania będą miłym wyzwaniem, a w rezultacie w przyjemny sposób oswoicie trudne i łatwiejsze wyrazy na A.

"Adaś Kluska i nowa cywilizacja, czyli bajka, w której występuje 10 trudnych słów na A i jedno łatwe” Justyna Bednarek

Ilustracje:
Kasia Smoczyńska jest absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, ilustratorką mody i graficzką. Po godzinach wymyśla przygody Psa Parówki — jej rysunkowego alter ego (choć ostatni bliski kontakt z parówkami miała w 2001 roku). Przygody Janusza Psa Parówki możecie śledzić na Instagramie @piesparowka

 

Pliki

"Adaś Kluska i nowa cywilizacja” Justyna Bednarek

Po sukcesie związanym z uruchomieniem platformy podcastowej ruszamy z nową inicjatywą. Przedstawiamy pierwszą odsłonę projektu „Bufor Kultury – Estrada w sieci” - słuchowiska. 

Nagraliśmy 3 słuchowiska dla najmłodszych oraz 3 słuchowiska dla dojrzałych słuchaczy.

W nagraniach dla dorosłych usłyszymy aktorów i aktorki działających w różnych przestrzeniach i Teatrach w Poznania: Teatrze Animacji, Teatrze Nowym, czy Teatrze Polskim.
Do słuchowisk dziecięcych zaprosiliśmy teatry, które zyskały największą sympatię wśród popularnego cyklu Estrady Poznańskiej: Dzieciaki na Piętrze - Teatr Fuzja, Teatr Gili Gili oraz Fabryka Kultury. 

Wybrane do realizacji słuchowisk teksty poruszają bardzo zróżnicowaną i mocno aktualną problematykę. Opracowanie muzyczne słuchowisk łączy różne style, od motywów ludycznych, po udźwiękowienie industrialne i mocną elektronikę.

Słuchowisk można posłuchać na następujących kanałach streamingowych: Spotify, YouTube, Apple Podcasts, Podigee oraz Soundcloud. 

Wszystkie informacje znajdują się rownież na naszej stronie internetowej, w zakładce PODCASTY:
www.estrada.poznan.pl/podcasty

Dobrego odsłuchu! 

Projekt Bufor Kultury - Estrada w sieci dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Drogie Widzki i Drodzy Widzowie!

Perspektywa ponownego spotkania się z Wami w Scenie na Piętrze napawa nas ogromną radością. Mamy wielką nadzieję, na to, że mimo ciężkich czasów postanowicie uczestniczyć w zaplanowanych na jesień wydarzeniach. 

W związku z obowiązującymi przepisami prawa oraz wytycznymi opracowanymi przez MKiDN, działalność Sceny na Pietrze musiała zostać częściowo zreorganizowana. W celu zachowania zasad bezpieczeństwa i koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzeniania się COVID-19, byliśmy zmuszeni wprowadzić m.in. szereg regulacji porządkowych. Celem tych regulacji jest zwiększenie bezpieczeństwa widzów oraz personelu Sceny na Piętrze. Liczymy ogromnie, że szczególne tymczasowe zasady uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez Scenę na Piętrze przyjmą Państwo – Nasi Widzowie, z życzliwością i zrozumieniem. Prosimy także, abyście Państwo respektowali wytyczne osób odpowiedzialnych za obsługę.

Zasady prezentowane w Regulaminie poniżej, dotyczą w szczególności kwestii, z którymi widzowie powinni się zapoznać przed zakupem biletu. Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z tymi zasadami i o ich ścisłe przestrzeganie.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy Państwa do kontaktu z działem obsługi widza Estrady Poznańskiej.

tel. +48 533 339 288,
kasa@estrada.poznan.pl

Pliki

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Scenie na Piętrze

Oświadczenie COVID

Trwa szósta odsłona inicjatywy Kulturalny Stary Rynek. Do 20. września w przestrzeni poznańskiej starówki odbędzie się blisko 50 bezpłatnych wydarzeń.

Tegorocznej edycji towarzyszy kolejna odsłona bezpłatnej książeczki dla całych rodzin. W tym roku nad jej powstaniem pracowało aż 10 twórców, w tym laureatka Paszportu Polityki Dominika Słowik, Justyna Drzewicka, Grzegorz Gajek, Ewa Karwan-Jastrzębska, Eliza Piotrowska, Malina Prześluga, Kuba Wojtaszczyk, Katarzyna Smoczyńska, Tomasz Pieńczak i Patrycjusz Tomaszewski. 

Na 110 stronach wypełnionych frajdą znajdują się m.in. związane ze Starym Rynkiem opowiadania, wierszyki, zabawy, rebusy oraz naklejki. Książeczka zawiera także częściowo pokolorowane ilustracje. Zależy nam, by każdy mógł dokończyć je w charakterystycznym dla siebie stylu. 

Publikację otrzymają wszyscy uczestnicy familijnych spektakli Teatru Fuzja odbywających się w ramach Kulturalnego Starego Rynku. 

Można otrzymać ją również m.in. 

-w punktach PLOTu: Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (Stary Rynek 59/60 i Dworzec Poznań Główny), 

-w CIKu: Centrum Informacji Kulturalnej (Ratajczaka 44)  i 

- CIR: Centrum Inicjatyw Rodzinnych (Ratajczaka 44).

Zachęcamy również do pobrania książeczki w wersji online. 

Książeczkę Kulturalny Stary Rynek Dla Dzieci wydrukowano na papierze Munken Lynx Rough, którego produkcja zużywa m.in. 3-krotnie mniej wody i wykorzystuje naturalne żywice.

 

O Kulturalnym Starym Rynku:

Podczas tegorocznej odsłony Kulturalnego Starego Rynku zobaczymy wydarzenia zaproponowane przez laureatów wyłonionych drogą konkursową: Towarzystwo Przyjaciół szkoły Baletowej, Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna, Dragon Social Club, Stowarzyszenie Jazu Tradycyjnego Dixie Company oraz Fundację Nordoff Robbins Polska. 

W programie znajdą się spektakle dla dzieci, koncerty, wystawa czy spotkania z jogą. Inicjatywa zagości w 3 lokalizacjach: Dziedzińcu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania oraz przy klubie Dragon. 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Organizatorem głównym cyklu jest Estrada Poznańska i Miasto Poznań.

Program: https://estrada.poznan.pl

Pliki

Książeczka dla dzieci | Kulturalny Stary Rynek 2020

Gra planszowa Lata z Estradą: Kultura w klimacie

Estrada Poznańska przedstawia ekologiczną grę planszową.

Z okazji startu czwartej odsłony projektu Lato z Estradą, wspólnie z ilustratorem Tomaszem Pieńczakiem (@TPIENCZAK) przygotowaliśmy rodzinną grę planszową nawiązującą do głównego tematu inicjatywy: Kultura w klimacie.

 

Stworzona z materiałów ekologicznych gra to nowa wariacja w temacie dobrze znanego memory. Zawiera ilustracje nawiązujące do głównego motywu projektu Lato z Estradą oraz nowe kafelki: premie i bomby. Dzięki temu dobrze znana rodzinna zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

 

Gra przeznaczona jest dla uczestników od trzech lat. Składa się z 40 kart, a czas rozgrywki zajmuje około piętnastu minut.

 

Gra Lato z Estradą posiada certyfikat FSC, który potwierdza, że przy jej produkcji wykorzystano surowce przy jednoczesnym zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych.

 

Grę można zakupić za 30 PLN w Kinie Muza oraz w Punkcie Informacji Turystycznej Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej: Stary Rynek 59/60 od 5 sierpnia 2020. Kupując grę można wesprzeć kulturę w Poznaniu – dziękujemy!

 

To nie pierwsza niespodzianka związana z tegoroczną odsłoną Lata z Estradą. Projektowi towarzyszy również ekologiczny przewodnik online "Ty też możesz uratować planetę", który napisała dla nas aktywistka ekologiczna Areta Szpura. Przewodnik, który można za darmo pobrać ze strony Estrady, jak i Lata z Estradą wyjawia w jaki sposób możemy przyczynić się do zmiany i od czego zacząć bycie eko.

Czwarta edycja Lata z Estradą trwa do 20 września.  W harmonogramie bezpłatnych wydarzeń dla całej rodziny znajdują się warsztaty artystyczne, spektakle teatralne, mini koncerty oraz plenerowe projekcje filmowe.

Program, jak i zasady bezpieczeństwa oraz regulamin dostępne są w całości na stronie dedykowanej projektowi: http://www.latozestrada.poznan.pl/

Polecamy pobrać książeczkę programową oraz plakat narysowany przez Tomasza Pieńczaka.

IV edycja Lata z Estradą kontynuuje działalność kulturalną Estrady Poznańskiej w przestrzeniach publicznych dzielnic Poznania, w których brakuje ośrodków kultury i ogólnodostępnej oferty kulturalnej.

W wakacje 2020 znaleźć nas można tu:
Osiedle Piątkowo, Osiedle Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Osiedle Strzeszyn, Osiedle Kiekrz, Osiedle Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Osiedle Szczepankowo – Spławie – Krzesinki, Osiedle Fabianowo-Kotowo, Osiedle Świerczewo, Osiedle Górczyn.

Rozpoczynamy czwartą edycję Lata z Estradą. Z okazji startu projektu przygotowaliśmy niespodziankę. Wspólnie z aktywistką Aretą Szpurą stworzyliśmy ekologiczny przewodnik online "Ty też możesz uratować planetę".

Co w niej znajdziecie? Sporą dawkę praktycznej wiedzy dotyczącej tego w jaki sposób możemy przyczynić się do zmiany i od czego zacząć bycie eko. Areta Szpura w przystępny sposób tłumaczy takie zagadnienia jak efekt cieplarniany czy zero waste.

Broszurę zilustrował Tomasz Pieńczak.

W tym roku inicjatywie przyświeca hasło "Kultura w klimacie", którego odzwierciedlenie znajdziecie równiez się w zaplanowanych wydarzeniach. W harmonogramie znajdują się warsztaty artystyczne, spektakle teatralne, mini koncerty oraz plenerowe projekcje filmowe, adresowane do różnych grup wiekowych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

Pliki

Ty też możesz uratować planetę - bezpłatny przewodnik

 

Przed nami szósta odsłona inicjatywy Kulturalny Stary Rynek.

Od 1. sierpnia do 20. września w przestrzeni poznańskiej starówki odbędzie się blisko 50 bezpłatnych wydarzeń.

Podczas tegorocznej odsłony Kulturalnego Starego Rynku zobaczymy wydarzenia zaproponowane przez laureatów wyłonionych drogą konkursową: Towarzystwo Przyjaciół szkoły Baletowej, Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna, Dragon Social Club, Stowarzyszenie Jazu Tradycyjnego Dixie Company oraz Fundację Nordoff Robbins Polska. 

W programie znajdą się spektakle dla dzieci, koncerty, wystawa czy spotkania z jogą. Inicjatywa zagości w 3 lokalizacjach: Dziedzińcu Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania oraz przy klubie Dragon. 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Organizatorem głównym cyklu jest Estrada Poznańska i Miasto Poznań. 

Dla bezpieczeństwa, w związku z zagrożeniem COVID-19, na terenie wszystkich wydarzeń zostaną zachowane określone regulaminowo obostrzenia sanitarne takie jak: noszenie maseczek, określona liczba osób, środki do dezynfekcji. Wejście na teren wydarzenia będzie możliwe po zapoznaniu się z regulaminem oraz przekazaniem danych osobowych (na wypadek wystąpienia zakażenia u któregoś z uczestników).

Tegorocznej edycji Kulturalnego Starego Rynku towarzyszyć będzie kolejna odsłona książeczki dla całych rodzin. W tym roku nad jej powstaniem pracowało aż 10 artystów, w tym laureatka Paszportu Polityki Dominika Słowik. Znajdziecie w niej opowiadania, wierszyki, zabawy, rebusy, naklejki i dużo frajdy. Więcej informacji o wydawnictwie przekażemy niebawem.

 

PROGRAM Kulturalny Stary Rynek 2020


Z KULTURĄ NA GOŁĘBIEJ

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ SZKOŁY BALETOWEJ

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, ul. Gołębia 8

9 sierpnia, godzina 17:00–18:00 koncert HAPPY JAZZ BAND „Muzyka przy podwieczorku”
14 sierpnia, godzina 17:00–18:00 spektakl 7 DNI Z ŻYCIA KOBIETY - Skansen Teatralny
22 sierpnia, godzina 17:00–18:00 projekcja z muzyką na żywo - W NIEMYM KINIE
29 sierpnia, godzina 17:00 bliskie spotkania z muzyką – OD OPERY DO MUSICALU
30 sierpnia, godzina 18:00–19:00 koncert przebojów supergirls - SUPERMENKI
11 września, godzina 16:00–17:00 spektakl baletowy PODRÓŻE BALETOWE
12 września, godzina 17:00–18:00 CUDOWNE LATA DERWIDA /Poznańska Scena Młodych/
13 września, godzina 17:00–18:00 PRZEWODNIK PO ZAŚWIATACH – MUZYCZNA PODRÓŻ PO SŁOWIAŃSKIEJ NAWII (kraina zmarłych)

ul. Gołębia
wystawa plenerowa

 

SWINGUJĄCA STARÓWKA 

Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania

1 sierpnia, godzina 20:30–21:30 DIXIE COMPANY
9 sierpnia, godzina 20:30–21:30 PATRYCJUSZ GRUSZECKI & BAND
16 sierpnia, godzina 20:30–21:30 HAPPY JAZZ BAND
23 sierpnia, godzina 20:30–21:30 DONNA BROWN & DIXIE COMPANY
30 sierpnia, godzina 20:30–21:30 OLD MEN JAZZ QUARTET
5 września, godzina 20:30–21:30 HAPPY JAZZ BAND
6 września, godzina 20:30–21:30 SEVEN BRASS
12 września, godzina 20:30–21:30 SUNNY GROOVE DIXIE (gość specjalny z Łotwy)
13 września, godzina 20:30–21:30 DIXIE COMPANY

 

TEATR FUZJA

SPEKTAKLE FAMILIJNE

Dziedziniec Urzędu Miasta

1 sierpnia, godzina 10:00, CO W SZAFIE PISZCZY
2 sierpnia, godzina 10:00, REKSIO
8 sierpnia, godzina 10:00, SZABADABADA
9 sierpnia, godzina 10:00, ODKRYWCY
16 sierpnia, godzina 10:00, CIOCIA JADZIA
23 sierpnia, godzina 10:00, ELMER – SŁOŃ W KRATKĘ
29 sierpnia, godzina 10:00, POGRAJKI
30 sierpnia, godzina 10:00, NA ARCE O ÓSMEJ
5 września, godzina 10:00, SASZA I BAŁWAN
6 września, godzina 10:00, ŻUBRK POMPIK

 

KONCERTY SIŁ SPECJALNYCH

Dziedziniec Urzędu Miasta

16 sierpnia, godzina 17:00–18:00
21 sierpnia, godzina 17:00–18:00
23 sierpnia, godzina 17:00–18:00
6 września, godzina 17:00–18:00
11 września, godzina 17:00–18:00 

 

SALON SĄSIEDZKI

DRAGON SOCIAL CLUB

2, 30 sierpnia i 13 września, godzina 11:00, YOGA
9, 16, 23 sierpnia i 6 września, godzina 11:00, YOGA EXTRA DYNAMICZNA / MUSCOYOGA
30 sierpnia i 20 września, godzina  14:30 TEATR SYTUACJE GRUPA / DZIWNE ZWIERZĘTA – przedstawienie dla dzieci od 4–10 lat
2 sierpnia, godzina 15:00, BAJZEL – koncert
9 sierpnia, godzina 15:00, SWIERNALIS – koncert
16sierpnia, godzina 15:00, DI LIBE BRENT WI A NASE SZMATE – MAJA LUXENBERG – koncert
23 sierpnia, godzina15:00, VYSPA– koncert
6 września,
godzina 15:00, KSAWERY WÓJCIŃSKI SOLO – koncert
20 września, godzina 19:00, Niespodzianka - KONCERT FINAŁOWY SALONU

Pliki

Program Kulturalny Stary Rynek 2020

Regulamin i zasady bezpieczeństwa

Lato z Estradą 2020: Kultura w klimacie

Przed nami kolejna odsłona letniego projektu Estrady Poznańskiej. Znamy już program inicjatywy. Dostępny jest w całości na stronie dedykowanej projektowi: latozestada.poznan.pl

IV edycja Lata z Estradą kontynuuje działalność kulturalną Estrady Poznańskiej w przestrzeniach publicznych dzielnic Poznania, w których brakuje ośrodków kultury i ogólnodostępnej oferty kulturalnej. Nasz program zaczynamy 27 lipca i będziemy z Wami do 20 września.

Tematem przewodnim Lata z Estradą jest idea ochrony klimatu i dbania o środowisko naturalne. W programie znajdują się wydarzenia adresowane do różnych grup wiekowych odbiorców. Będą to m.in. warsztaty artystyczne, spektakle teatralne, mini koncerty oraz plenerowe projekcje filmowe.

Lato z Estradą 2020 zawita do następujących dzielnic Miasta:

  1. Osiedle Piątkowo
  2. Osiedle Jana III Sobieskiego i Marysieńki
  3. Osiedle Strzeszyn
  4. Osiedle Kiekrz
  5. Osiedle Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
  6. Osiedle Szczepankowo – Spławie – Krzesinki
  7. Osiedle Fabianowo-Kotowo
  8. Osiedle Świerczewo
  9. Osiedle Górczyn
Pliki

Program Lato z Estradą 2020

Linki
1 2 3 4 5 6 7