Kontakt


Estrada Poznańska
ul. Masztalarska 8
61-767 Poznań
sekretariat: +48 61 852 88 33
sekretariat@estrada.poznan.pl
NIP 777-00-02-010

DYREKCJA


Małgorzata Kempa
Dyrektor Estrady Poznańskiej
+48 61 852 49 41
m.kempa@estrada.poznan.pl

Jadwiga Troczyńska
Zastępca dyrektora ds. programowych
j.troczynska@estrada.poznan.pl

Katarzyna Kwaśniewska
Zastępca dyrektora ds. finansowych
+48 61 852-88-33 w. 33
biuro@estrada.poznan.pl

Paweł Bajerlein
Asystent / sekretarz
+48 61 852 88 33
sekretariat@estrada.poznan.pl


DZIAŁ PRODUKCJI I

Magdalena Popławska
Kierowniczka Działu Produkcji i Programu
+48 516 275 467
m.poplawska@estrada.poznan.pl


Katarzyna Chrobak

Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 852 88 33, wew. 52
k.chrobak@estrada.poznan.pl


Anna Gruszczyńska

Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 852 88 33, wew. 52
+48 690 985 700
a.gruszczynska@estrada.poznan.pl

Kasia Palicka-Kozłowska
Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 852 88 33 w. 40
k.palicka@estrada.poznan.pl

Piotr Maciantowicz
Koordynator produkcji i programu
+48 61 852 88 33 w. 32
p.maciantowicz@estrada.poznan.pl

Ola Małek
Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 852 88 33 w. 39
malek@estrada.poznan.pl

Romuald Grząślewicz
Koordynator produkcji i programu
+48 61 852 09 95
snp@estrada.poznan.pl

Piotr Żurowski
Koordynator produkcji i programu
+48 61 852 88 33 w. 47
snp@estrada.poznan.pl

Zofia Juszczak
Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 852 88 33 w. 47
z.juszczak@estrada.poznan.pl



DZIAŁ KINOWY

Joanna Piotrowiak
Kierowniczka Kina Muza
j.piotrowiak@kinomuza.pl

+48 506 023 545

Dorota Reksińska

Główna specjalistka ds. filmu i promocji
d.reksinska@kinomuza.pl


Agnieszka Wysocka

Specjalistka ds. administracji w Kinie Muza
a.wysocka@kinomuza.pl

Rezerwacja biletów i informacja o repertuarze:
+48 61 852 34 03
muza@kinomuza.pl


Dorota Kwaśniewska
Biuro Obsługi Widza

Anna Galasińska

Biuro Obsługi Widza


Seweryn Ptaszyński
Operator w Kinie Muza

Dariusz Grzegorski

Operator w Kinie Muza


DZIAŁ FESTIWALU ANIMATOR

Marcin Giżycki
Dyrektor Artystyczny Festiwalu
m.gizycki@animator-festival.com

Marianna Piskorz
Koordynatorka produkcji i programu
m.piskorz@animator-festival.com


Filip Kozłowski
Koordynator produkcji i programu
+48 61 850 16 55
+48 504 238 433

office@animator-festival.com

Anna Głowińska
Koordynatorka produkcji i programu
+48 61 850 16 55
a.glowinska@animator-festival.com

Maria Biernat
Koordynatorka produkcji
+48 794 021 515
m.biernat@animator-festival.com

BIURO OBSŁUGI WIDZA


Informacje/rezerwacje
Margret Mierzwa
kasa@estrada.poznan.pl


DZIAŁ MARKETINGU

Patrycjusz Tomaszewski
good guy to know
pat@estrada.poznan.pl

tel: + 48 571 328 340

Ewa Kroma
Specjalistka ds. marketingu
tel. 61 852 88 33 w.49
e.kroma@estrada.poznan.pl

Agnieszka Szczepanek
Specjalistka ds. marketingu
tel. 61 852 88 33 w.49
a.szczepanek@estrada.poznan.pl

Margret Mierzwa

Specjalistka ds. marketingu
tel. 61 852 88 33 w.49
m.mierzwa@estrada.poznan.pl


DOM TRAMWAJARZA


Angelika Topolewska-Pleskot

Kierowniczka Domu Tramwajarza
a.topolewska@estrada.poznan.pl


Marika Michalewicz -Szajbe

Koordynatorka produkcji i programu
m.michalewicz@estrada.poznan.pl

Punkt Informacyjny Domu Tramwajarza
+48 576 660 101
dt@estrada.poznan.pl





Rafał Wąsowicz
Koordynator projektu Kulturalny
Stary Rynek
+ 48 698 635 685
r.wasowicz@estrada.poznan.pl



DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Marcin Mikołajczak
Kierownik Administracji
+48 61 852 88 33 w. 51
m.mikolajczak@estrada.poznan.pl

Jakub Zachciał
Specjalista ds. administracyjnych
+48 61 852 88 33 w. 46
j.zachcial@estrada.poznan.pl

Małgorzata Paradowska
Specjalistka ds. administracji
+48 601 715 228
m.paradowska@estrada.poznan.pl


Inspektor Ochrony Danych
iod@estrada.poznan.pl


POZNAŃ FILM COMMISSION

Michał Ferlak
Koordynator Projektu
+48 61 852 88 33 w. 48
+48 691 637 752
m.ferlak@poznanfilmcommission.pl


Michał Gramacki

Producent
+48 513 396 033
m.gramacki@poznanfilmcommission.pl

Magdalena Olejniczak
Producentka
+ 48 660 066 706
m.olejniczak@poznanfilmcommission.pl


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Katarzyna Kwaśniewska
Zastępca dyrektora ds. finansowych
+48 61 852 88 33 w. 33
biuro@estrada.poznan.pl

Mariola Długosz
Kierowniczka Działu Finansowego
m.dlugosz@estrada.poznan.pl

+48 61 852 88 33 w. 36

Jarosław Kwaśniewski
Starszy księgowy
+48 61 852 88 33 w. 34
j.kwasniewski@estrada.poznan.pl

Violetta Hormańska
Księgowa
+48 61 852 88 33 w. 34
v.hormanska@estrada.poznan.pl

Iwona Kwietniak
Specjalistka ds. płac / specjalistka ds. kadr
+48 61 852 88 33 w. 36
i.kwietniak@estrada.poznan.pl


DZIAŁ TECHNICZNY

Eryk Kozłowski

Kierownik Działu Technicznego
e.kozlowski@estrada.poznan.pl

+48 61 852 88 33

Norbert Pawliczak
Główny specjalista ds. techniki
+48 61 852 88 33 w. 38