Teatr Dzieci Plenerowe Film Warsztaty

warsztaty Teatru Fuzja i film „Nieściszalni” I Kiekrz

Teren Ludowego Klubu Jeździeckiego w Kiekrzu

START: g. 17:00 warsztaty teatralne Teatru FUZJA,
otwarty padok Stajni Kaliński (ul. Sanatoryjna, Poznań – Kiekrz)

„Wyprawy w Teatr” to warsztaty z pogranicza teatru, plastyki i sztuk performatywnych. W trakcie warsztatów uczestnicy będą mogli odwiedzać kolejne stacje i poznawać różne zakamarki teatralne. Na każdego będzie czekać przystanek szczudlarski, punkt pracy z rekwizytem, wspólne tworzenie ogromnych masek czy zabawy z przestrzenią. Warsztaty poprowadzą aktorzy i instruktorzy Teatru Fuzja.

1. Z pomocą wykfalifikowanych instruktorów dzieci będą ćwiczyć koordynację i równowagę i do tego świetnie się bawić, może nawet pozbędą się lęku wysokości? Każdemu chętnemu pomożemy stanąć na „przedłużone nogi” lub doprowadzimy do tego, że zrobisz to o własnych siłach.
2. Pod okiem plastyka dzieci stworzą niepowtarzalne, oryginalne maski – tematem przewodnim będzie – ja i moje bajkowe odbicie. Stworzone maski spróbują również zaanimować i stworzyć krótkie estiudy teatralne.

3. Spróbujemy również okiełznać przestrzeń i różne przedmioty, a do tego wszystkiego będzie potrzebna nam nieposkromiona wyobraźnia. Będziemy przenosić się w różne miejsca, stwarzać różnorodne prawdziwe i nieprawdziwe postaci, a przede wszystkim będziemy poznawać siebie i dobrze się bawić.g. 21:00 projekcja filmu „Nieściszalni”
w krytej ujeżdżalni Stajni Kaliński (wejście od parkingu przy „Biedronce”, ul. Chojnicka, Poznań – Kiekrz)

Estrada_wookmark_thumb_maxresdefault