SYLWESTER MIEJSKI 2018/2019

Miasto Poznań oraz Estrada Poznańska zapraszają na Sylwestra Miejskiego 2018. Przed nami wielkie taneczne widowisko. Ponownie zamienimy plac Wolności w wielki parkiet, prezentując najlepsze utwory muzyczne ostatnich dekad w myśl hasła „Hit za hitem”.  

Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie pięciu najlepszych DJ’ów grających największe przeboje polskie i zagraniczne ostatnich dekad. Nie zabraknie także duetu wokalnego, tancerzy i muzyków – instrumentalistów, grających na żywo. Okrągła scena oraz specjalnie zaaranżowany plac  Wolności, zamieni się w tę jedną noc w dancefloor, jakiego Poznań jeszcze nie miał.

Estrada Poznańska szykuje kilka niespodzianek, w tym dwie muzyczne – na scenie pojawią się rozpoznawalne i bardzo lubiane polskie artystki. Pierwsza wystąpi w okolicach godziny 22:30, druga pojawi się godzinę później. Gwarantujemy jednak, że każdy kto pojawi się na placu Wolności wielokrotnie znajdzie powód do uśmiechu.

Scenografia na placu Wolności będzie nawiązywać do kolorowych tanecznych dancefloorów znajdujących się w najlepszych klubach na świecie. Kolorowe ściany ożywią przestrzeń placu tworząc unikatową konstrukcję, która przez całą noc będzie mieniła się barwami. 

Poznaniaków tanecznie rozgrzeje piątka najbardziej charyzmatycznych DJ’ów. Na okrągłej scenie umiejscowionej pośrodku placu Wolności zagrają neeVald, Dj Pequeno, Taek & Fiołas oraz DJ Gregory! Każdy z nich pojawi się w towarzystwie muzyków grających na żywo. Towarzyszyć im również będzie duet wokalny: Kasia Malenda i Jacob A.

Pięciu uznanych Dj’ów zadba o to, by każdy podczas Sylwestra Miejskiego bawił się znakomicie, a to tylko początek przyjemności. Przed nami 4 godziny zabawy wypełnione dobrą energią oraz świetną muzyką i licznymi niespodziankami. Do zobaczenia na placu Wolności.


Kilka słów o artystach:

Jacob A - wokalista:

Jeden z najlepszych polskich wokalistów klubowych i imprezowych. 
Występował na największych eventowych wydarzeniach ostatnich lat w kraju i za granicą. Sceniczny wulkan energii, który jest gwarantem świetnej zabawy i dobrego stylu. 

Kasia Malenda - wokalistka:

Jedna z najbardziej obiecujących polskich wokalistek. Petarda na scenie i imprezowa energia!
Szerszej publice jest znana z VI edycji programu The Voice of Poland. Regularnie występuje na dużych scenach całego świata.

Bari Sax - saksofon:

Absolwent jazzu i muzyki estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu. 
Z muzyką klubową związany od 2005 roku, idealnie aranżuje ścieżki saksofonowe do tanecznych utworów.

neeVald:

Jeden z najpopularniejszych dj’ów w Polsce. Jako jedyny polski dj - rezydent radiowej Ibizy, na której pogrywa regularnie. Uczestnik wszystkich najważniejszych klubowych wydarzeń w naszym kraju. Imprezowy pewniak, z uśmiechniętą muzą rozbawi nie jeden najbardziej wymagający parkiet. 

Taek: 

Dj, turntablista, producent mocno związany z polską sceną hip-hopową. Obecnie koncertuje z Paluchem. Na imprezach w całej Polsce można sprawdzić jego szeroki wachlarz muzyczny od klasycznych czarnych brzmień przez ghettofunk, future, trap/twerk po deephouse. 

Współtworzy najlepszą polską audycję livestreamową: House Of Bounce wraz z DJ-em Fiołasem.

Fiołas:

DJ i prezenter radiowy. Promotor dobrego groove`u, dostawca świeżych brzmień, wielbiciel nowoczesnych styli takich jak twerk, trap, moobathon czy g-house. Współzałożyciel kolektywu dj`skiego Cross Killa Crew (+ Dj Taek). Twórca i pomysłodawca jednej z najpopularniejszych dj`skich audycji w kraju - House of Bounce. Aktualnie można spotkać go w dobrych klubach w całej Polsce

Gregory:

Jeden z najbardziej popularnych i medialnych DJ-ów w Polsce. Showman, preferujący flexy style, mistrz konsolety o nieprzewidywalnych możliwościach, człowiek o wielu twarzach z nieograniczoną liczbą pomysłów. 

Pequeno:

Występował w najważniejszych klubach w Polsce oraz na Ibizie. Występował w takich miejscach jak: El Corso(Pool Party), Boat Party Ibiza, La Plage(Beach Party).  Świetny klimatyczny repertuar idealnie wpasuje się w warm up Sylwestra.

Maleo Conga:

Niesamowity instrumentalista. Tworzy klimatyczne i bardzo widowiskowe imprezy instrumentalne m.in. na 6 bębnach afrykańsko - klubowych. Sama energia i moc ze sceny!


Przywitajmy Nowy Rok wspólnie!

Do Zobaczenia!