Muzyka Plenerowe

​PIERWSZY POZNAŃSKI FESTIWAL UKULELE

W pierwszy weekend sierpnia Poznań zamieni się w stolicę ukulele. 4.08 zaczynamy wydarzenie Cały Poznań Ukulele. W programie koncerty plenerowe, warsztaty oraz cały dzień muzykowania na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania.

Estrada Poznańska zaprasza na pierwsze takie wydarzenie w stolicy Wielkopolski. Dwudniowe miesjkie muzykowanie na ukulele pozwoli zaplanować pierwszy sierpniowy weekend pod znakiem dobrej i przyjemnej dla ucha muzyki.

Cały Poznań Ukulele zaczniemy już w piątek 4 sierpnia. Tego dnia muzycy będą pojawiali się w różnych dzielnicach, dzięki czemu muzyka ukulele zabrzmi w całym mieście. Wykonawcy będą grać dla przechodniów na ulicach, dla klientów na ryneczkach i dla odpoczywających w parkach. Wieczorem odbędą się mini występy na ukulele w kilku poznańskich klubach oraz tzw. open mic w klubie festiwalowym na dziedzińcu Estrady Poznańskiej.

W sobotę zapraszamy na dziedziniec Urzędu Miasta. Tam odbędą się koncerty oraz warsztaty nauki na ukulele. Zagrają m.in. Ukulelelove Łejery, Polish Ukulele, Burzol i Kelen, Rita Braga, Tomek Grdeń, Zagi, Professor Peter, Piotr Scholz/Michał Francuzik, UkulelebOboys i PPNOU. Planujemy także stworzenie największej ukulelowej orkiestry w kraju, która połączy wszystkich wykonawców oraz publiczność biorącą udział w festiwalu.

Terminy i czas wydarzeń:
4 sierpnia 2017r. w godzinach 12:00 do 24:00 – Cały Poznań
5 sierpnia 2017 r. w godzinach 12:00 do 22:00 – Dziedziniec Urzędu Miasta
5 sierpnia 2017 r. w godzinach 22:00 - 24:00 (klub festiwalowy – Estrada Poznańska Masztalarska 8).

Do Zobaczenia


Estrada_wookmark_thumb_rozpiska