Sylwester Miejski 17/18

31 grudnia zmiany organizacji obejmą zarówno ruch pieszy, tramwajowy, jak i samochodowy w obrębie Placu.
O godz. 16:00 od skrzyżowania z Al. Marcinkowskiego do ul. Ratajczaka i ul. 3 Maja zamknięta zostanie ulica Plac Wolności dla ruchu samochodowego.
O godz. 19:00 nastąpi wstrzymanie ruchu tramwajowego na odcinku ulicy Plac Wolności.

Wejście na teren Sylwestra Miejskiego będzie możliwe od godziny 20:00 od strony Al. Marcinkowskiego oraz od strony EMPiKu.
O godzinie 20:00 rozpocznie także funkcjonowanie strefa gastronomiczna, w której znajdą się ciepłe posiłki oraz zimne i ciepłe napoje, w tym napoje alkoholowe.

Jednocześnie informujemy, że na wygrodzony teren imprezy uczestnicy nie zostaną wpuszczeni z własnym alkoholem ani żadnymi materiałami pirotechnicznymi.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i potrwa do godziny 1:00.

Na środku Placu Wolności stanie pierwszy raz w historii białe, okrągła scena, z której 4 DJ’ów oraz zaproszeni goście zaprezentują najbardziej gorące utwory ostatnich lat. O godzinie 24:00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na bezpieczny i widowiskowy, najdłuższy pokaz fajerwerków w historii Poznania. Zachęcamy tym samym do odstąpienia od domowych pokazów pirotechnicznych, które są dużo głośniejsze i mogą być niebezpieczne.