Zespół

DYREKCJA

Małgorzata Kempa
Dyrektor Estrady Poznańskiej

Jadwiga Troczyńska
Zastępca dyrektora

Katarzyna Kwaśniewska
Zastępca dyrektora ds. finansowych


SEKRETARIAT


Paweł Bajerlein
Asystent / sekretarz


DZIAŁ ADMINISTRACJI

Marcin Mikołajczak
Kierownik Działu Administracji

Małgorzata Paradowska

Specjalistka ds. administracji

Paulina Borowiak

Specjalistka ds. administracji

Łukasz Wrzask

Specjalista ds. administracji


DZIAŁ PRODUKCJI I PROGRAMU

Katarzyna Chrobak
Koordynatorka produkcji i programu

Anna Gruszczyńska
Koordynatorka produkcji i programu

Natalia Pakuła

Koordynatorka produkcji i programu

Anna Kozłowiecka

Koordynatorka produkcji i programu

Kasia Palicka-Kozłowska
Koordynatorka produkcji i programu

Piotr Maciantowicz
Koordynator produkcji i programu

Ola Małek
Koordynatorka produkcji i programu

Filip Kozłowski
Koordynator produkcji i programu

Anna Głowińska
Koordynatorka produkcji i programu

Marianna Piskorz
Koordynatorka produkcji i programu

Maria Biernat
Koordynatorka produkcji i programu

Romuald Grząślewicz
Koordynator produkcji i programu

Piotr Żurowski
Koordynator produkcji i programu


DOM TRAMWAJARZA

Angelika Topolewska - Pleskot
Kierowniczka Domu Tramwajarza

Marika Michalewicz - Szajbe

Koordynatorka produkcji i programu

Marta Maciejewska
Koordynatorka produkcji i programu

Małgorzata Mucha
Koordynatorka produkcji i programu

Maria Chmielowska
Koordynator punktu informacyjnego, kasjer

DZIAŁ MARKETINGU

Patrycjusz Tomaszewski
good guy to know

Ewa Kroma
Specjalistka ds. marketingu

Margret Mierzwa
Specjalistka ds. marketingu /obsługa widza

Agnieszka Szczepanek
Specjalistka ds. marketingu


POZNAŃ FILM COMMISSION

Michał Ferlak

Koordynator projektu Poznan Film Commission


KINO MUZA

Joanna Piotrowiak
Kierowniczka Kina

Dorota Reksińska
Główna specjalistka ds. filmu i promocji

Agnieszka Wysocka
Specjalistka ds. administracji w Kinie Muza

Seweryn Ptaszyński
Operator w Kinie Muza

Mateusz Bernaś
Operator w Kinie Muza

Dariusz Grzegorski
Operator w Kinie Muza

Anna Galasińska

Kasjerka

Dorota Kwaśniewska
Kasjerka


DZIAŁ FINANSOWY

Violetta Hormańska
Księgowa

Daria Skutnik
Starsza księgowa

Iwona Kwietniak
Specjalistka ds. płac / specjalistka ds. kadr

Joanna Siemieniak

Księgowa

DZIAŁ TECHNICZNY

Eryk Kozłowski
Kierownik Działu Technicznego

Norbert Pawliczak
Główny specjalista ds. techniki

Patryk Pawłowski

Specjalista ds. techniki