Zespół

DYREKCJA

Małgorzata Kempa
Dyrektor Estrady Poznańskiej

Jadwiga Troczyńska
Zastępca dyrektora

Katarzyna Kwaśniewska
Zastępca dyrektora ds. finansowych


SEKRETARIAT


Paweł Bajerlein
Asystent / sekretarz


DZIAŁ ADMINISTRACJI

Marcin Mikołajczak
Kierownik Działu Administracji

Małgorzata Paradowska

Specjalistka ds. administracji


DZIAŁ PRODUKCJI I PROGRAMU

Katarzyna Chrobak
Koordynatorka produkcji i programu

Anna Gruszczyńska
Koordynatorka produkcji i programu

Natalia Pakuła

Koordynatorka produkcji i programu

Kasia Palicka-Kozłowska
Koordynatorka produkcji i programu

Piotr Maciantowicz
Koordynator produkcji i programu

Ola Małek
Koordynatorka produkcji i programu

Zofia Juszczak
Koordynatorka produkcji i programu

Filip Kozłowski
Koordynator produkcji i programu

Anna Głowińska
Koordynatorka produkcji i programu

Marianna Piskorz
Koordynatorka produkcji i programu

Maria Biernat
Koordynatorka produkcji i programu

Romuald Grząślewicz
Koordynator produkcji i programu

Piotr Żurowski
Koordynator produkcji i programu


DOM TRAMWAJARZA

Angelika Topolewska - Pleskot
Kierowniczka Domu Tramwajarza

Marika Michalewicz - Szajbe

Koordynatorka produkcji i programu

Marta Maciejewska
Koordynatorka produkcji i programu

Małgorzata Mucha
Koordynatorka produkcji i programu

Wojciech Czerwiński
Koordynator punktu informacyjnego, kasjer

Maria Chmielowska
Koordynator punktu informacyjnego, kasjer

DZIAŁ MARKETINGU

Patrycjusz Tomaszewski
good guy to know

Ewa Kroma
Specjalistka ds. marketingu

Margret Mierzwa
Specjalistka ds. marketingu /obsługa widza

Agnieszka Szczepanek
Specjalistka ds. marketingu


POZNAŃ FILM COMMISSION

Michał Ferlak

Koordynator projektu Poznan Film Commission

Michał Gramacki

Producent Poznan Film Commission


KINO MUZA

Joanna Piotrowiak
Kierowniczka Kina

Dorota Reksińska
Główna specjalistka ds. filmu i promocji

Agnieszka Wysocka
Specjalistka ds. administracji w Kinie Muza

Seweryn Ptaszyński
Operator w Kinie Muza

Mateusz Bernaś
Operator w Kinie Muza

Dariusz Grzegorski
Operator w Kinie Muza

Anna Galasińska

Kasjerka

Dorota Kwaśniewska
Kasjerka


DZIAŁ FINANSOWY

Violetta Hormańska
Księgowa

Daria Skutnik
Starsza księgowa

Iwona Kwietniak
Specjalistka ds. płac / specjalistka ds. kadr

Anna Zielińska 

Pomoc księgowa

DZIAŁ TECHNICZNY

Eryk Kozłowski
Kierownik Działu Technicznego

Norbert Pawliczak
Główny specjalista ds. techniki

Patryk Pawłowski

Specjalista ds. techniki