Wynajem

Estrada Poznańska oferuje wynajem przestrzeni wraz z profesjonalną obsługą oraz pełnym zapleczem audio i video. W naszej ofercie znajdują się trzy obiekty: Scena na Piętrze i Galeria Oko/Ucho przy ul. Masztalarskiej 8 (informacje i kontakt: Piotr Żurowski) oraz Kino Muza przy ul. Św. Marcin (informacje i kontakt: Joanna Piotrowiak). Estrada Poznańska udostępnia przestrzeń Starego Rynku i Placu Wolności na potrzeby wydarzeń kulturalnych i społecznych ( informacje i kontakt: Katarzyna Chrobak i Anna Gruszczyńska).


SCENA NA PIĘTRZE I GALERIA OKO/UCHO

Kameralna, klimatyzowana sala teatralna oraz foyer z profesjonalnym sprzętem audio i video mieszcząca 200 osób. Poniżej przedstawiamy ceny wynajmu wraz z pełną, profesjonalną obsługą. Na specjalnie życzenie możemy przygotować propozycję działań artystycznych, które również znajdują się w ofercie Estrady Poznańskiej. Naszym mocnym punktem jest lokalizacja, a więc sąsiedztwo Starego Rynku z licznymi kafejkami i restauracjami. Oprócz tego łatwy dojazd komunikacją miejską oraz bliskość strzeżonych parkingów oraz postoju taksówek.
Scena na Piętrze + Galeria OKO/UCHO
wynajem: 3.500 zł + VAT + koszty obsługi (w zależności od zapotrzebowania)

Scena na Piętrze
wynajem: 2.500 zł + VAT + koszty obsługi (w zależności od zapotrzebowania)

Galeria OKO/UCHO
wynajem: 1.500 zł + VAT + koszty obsługi( w zależności od zapotrzebowania


KONTAKT I INFORMACJE
Piotr Żurowski
+48 61 852 88 33 w. 47
snp@estrada.poznan.pl


WYDARZENIA SPOŁECZNO-KULTURALNE PODMIOTÓW ZEWNĘTRZNYCH
Estrada Poznańska udostępnia przestrzeń Starego Rynku i Placu Wolności na potrzeby wydarzeń kulturalnych i społecznych. Każda decyzja na temat organizacji wydarzenia poprzedzona jest zgodą Biura Plastyka Miejskiego, a w uzasadnionych wypadkach również Miejskiego Konserwatora Zabytków. Na płycie Starego Rynku mogą odbywać się wyłącznie wydarzenia wpisujące się w charakter przestrzeni, z wyłączeniem akcji promocyjnych czy reklamowych.

Wniosek o zorganizowanie przedsięwzięcia kulturalnego na terenie Starego Rynku i Placu Wolności rozpatrywany będzie przez Estradę Poznańską i powinien być złożony min. 30 dni przed planowaną datą realizacji.

Cennik – DO POBRANIA

KONTAKT I INFORMACJE
Katarzyna Chrobak
+48 61 852 88 33, wew. 52
+48 577 879 900
k.chrobak@estrada.poznan.pl

Anna Gruszczyńska
+48 61 852 88 33, wew. 52
+48 690 985 700
a.gruszczynska@estrada.poznan.pl


KINO MUZA
Sala kina Muza to nowo wyremontowana sala na 160 miejsc, z nowoczesnym nagłośnieniem, nowym perełkowym ekranem i klimatyzacją. Kino ma możliwość projekcji z taśmy 35 mm oraz projekcji cyfrowych w jakości 4k. Cena wynajmu sali jest zależna od dnia tygodnia i pory dnia.


KONTAKT I INFORMACJE
Joanna Piotrowiak
+48 61 852 34 03
j.piotrowiak@kinomuza.pl


DOM TRAMWAJARZA
W Domu Tramwajarza dysponujemy 9 salami przeznaczonymi pod działania warsztatowe, spotkania lub próby. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w stoły i krzesła. Znajduje się tu również zabytkowa Sala Amarantowa, jest to sala teatralna, wyposażona w oświetlenie sceniczne i nagłośnienie, małe kulisy oraz garderobę. Cena wynajmu poszczególnych sal zależna jest pory dnia i tygodnia.


KONTAKT I INFORMACJE

Marika Michalewicz
+48 533 339 288
m.michalewicz@estrada.poznan.pl