Muzyka Plenerowe Dzieci

"Pograjki" | #NaWolnym

, Plac Kolegiacki - Dziedziniec Urzędu Miasta


To już kolejna edycja #NaWolnym. Zapraszamy Was na moc niesamowitych wrażeń teatralnych dla najmłodszych widów.
W związku ze zmianami w rozliczaniu podatku VAT przez instytucje kultury, które weszły w życie w styczniu 2019 w tym roku #NaWolnym będzie biletowane. 

Cena biletu to: 2 zł na spektakle LIPCOWE 
Bilety na LIPIEC można kupić w Kinie Muza oraz Domu Tramwajarza. Bilety będzie można również nabyć na dziedzińcu przed rozpoczęciem spektaklu.

Pograjki
Teatr Fuzja

„Pograjki” - koncert piosenek Teatru Fuzja  Wszyscy bohaterowie na jednej scenie? Ciocia Jadzia w towarzystwie Reksia i Żubra Pompika. Tak to możliwe. Zapraszamy Was na wyjątkowe święto. Spektakle Teatru Fuzja zawsze cechuje obok barwnych postaci i ciekawych historii,  znakomita muzyka i chwytliwe piosenki. Doczekaliśmy pięknego momentu, w którym nasz repertuar to 9 tytułów dla dzieci a co za tym idzie? Ogromna playlista songów, które uwielbiacie. Po namowach naszych widzów postanowiliśmy nagrać płytę z naszymi piosenkami. Prócz realnie zarejestrowanego materiału w postaci krążka CD, materiał będzie można usłyszeć podczas specjalnie przygotowanego koncertu z elementami parateatralnymi. Z pewnością będzie to Fuzyjna Bomba przepełniona humorem i pozytywna energia.


Estrada_wookmark_thumb_100_img_6228-2_-_fot_piotr_bedlin_ski__makemake_ Estrada_wookmark_thumb_101_img_6598_-_fot_piotr_bedlin_ski__makemake_ Estrada_wookmark_thumb_060_img_6333_-_fot_piotr_bedlin_ski__makemake_ Estrada_wookmark_thumb_090_img_6568_-_fot_piotr_bedlin_ski__makemake_ Estrada_wookmark_thumb_091_img_6099-2_-_fot_piotr_bedlin_ski__makemake_