Muzyka Film Warsztaty Plenerowe Dzieci

NIC SIĘ TU NIE DZIEJE 2017 - PROGRAM

Poznańska inicjatywa Nic Się Tu Nie Dzieje ujawniła program drugiej edycji imprezy. Nie zabraknie spotkań z gwiazdami, filmowych klasyków z muzyką na żywo, pokazów przedpremierowych, czy też programu dla dzieci. Organizatorzy nie zapomnieli też o poznańskich osiedlach.

Drugą edycję inicjatywy Nic Się Tu Nie Dzieje rozpoczniemy chodzonym maratonem filmowym. Tematem przewodnim będzie disco. Zaprosimy uczestników i uczestniczki do przeistoczenia się w bohaterów filmowej klasyki z legendarnym Johnem Travoltą.

Przedpremierowo zobaczymy śmietankę kina europejskiego, filmy, które były obecne na najważniejszych przeglądach festiwalowych. W repertuarze kin zagoszczą m.in. najnowszy film Luca Bessona "Valerian i Miasto Tysiąca Planet", "Powrót do Montauk" w reżyserii Volkera Schlöndorffa, głośny film "Nie jestem twoim murzynem" Raoula Pecka, czy też "Zawsze jest czas na miłość" Joela Hopkinsa.

Poznańskie kina przygotowały też specjalne wydarzenia. W kinie Muza obejrzymy filmy poświęcone jodze, którym będą towarzyszyć warsztaty z jogi śmiechu. W CK Zamek poznańska publiczność obejrzy "horrory w Zamczysku", czyli specjalny program , podczas którego klimat miejsca będzie odgrywał niebagatelną rolę. Z kolei w kinie Rialto odbędzie się m.in. pokaz unReal - wydarzenia łączącego sport i kinematografię oraz spotkanie z Martą Palczyńską.


Kompletny program inicjatywy znajduje się na stronie internetowej, w zakładce PROGRAM.

Bilety są dostępne w kasach kin oraz na portalu bilety24 - szczegóły w zakładce BILETY.