Warsztaty Film

„Sinister” I Jeżyckie Kino Plenerowe

PROJEKCJE FILMOWE, WARSZTATY ORAZ PREZENTACJE TEATRALNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Projekt realizowany na boisku przy ul. Braniewskiej, w sercu Smochowic. Mamy nadzieję, ze repertuar projekcji filmowych, które zaplanowane są na późne piątkowe wieczory, oraz bogaty program zajęć warsztatowych i prezentacji teatralnych, wzbudzi zainteresowanie mieszkańców nie tylko tej dzielnicy.

Poznań - Smochowice (boisko ul. Braniewska; w razie niepogody – zadaszony obiekt przy Zespole Szkół nr 1, ul. Leśnowolska 35)

g.17:00 warsztat Bajkowy

Zapraszamy dzieci do zabawy zmysłem wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku. Poprzez zastosowanie niektórych zjawisk fizycznych oraz chemicznych jajko uniesie się na wodzie, zło stanie się dobrem, a z ziarenka w ciągu kilku chwil wyrośnie roślinka.
Przewidziana jest również gimnastyka czarodziejów, po której będzie można się „przelecieć na miotle”. Przygotowane atrakcje powinny rozśmieszyć, zadziwić i pobudzić wyobraźnię!

g. 22:00 „Sinister”

Autor powieści kryminalnych po przeprowadzce znajduje na strychu projektor ze starymi taśmami. Oglądając materiały, odkrywa szokującą prawdę o nowym domu i jego poprzednich mieszkańcach.

Estrada_wookmark_thumb_sinister-7